Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

La Révolution (2020) me Titra Shqip: 1x8

Chapter Eight - The Rebellion (Fundi Sezonit 1)

Ofelie shikon fuqinë alarmante të Madeleine, Oka dhe Albert ndahen dhe Elise përballet me tradhtinë.

La Révolution: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 16, 2020
Shpërndarë0