Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

La Révolution (2020) me Titra Shqip: 1x7

Chapter Seven - The Dilemma

Ndërsa Jozefi vazhdon kërkimin e tij për një kurë, tensionet vijnë në krye mes Charles dhe Donatien dhe Madeleine sfidon përpjekjen e Donatien për ta shkatërruar atë.

La Révolution: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 16, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit