Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

La Révolution (2020) me Titra Shqip: 1x6

Chapter Six - The Alliance

Joseph dhe Katell bien pre e skemës së keqe të Donatien. Charles urdhëron Pérouse të gjurmojë Élise dhe Lariboise.

La Révolution: 1×6 me Titra Shqip
Oct. 16, 2020
Shpërndarë0