Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 91 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

La Révolution (2020) me Titra Shqip: 1x1

Chapter One - The Beginning

Madeleine i rrëfen Élise vizionet e saj makth. Një e vërtetë shqetësuese ngre kokën gjatë një takimi midis Jozefit dhe Okës, një i burgosur.

La Révolution: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 16, 2020
Shpërndarë0