Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 167 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip: 1x9

Slow Boat to England

Me Klaus dhe Veruca në tërheqje, Po dhe Blade vunë sytë nga Anglia. Perandori takohet me babanë mbrojtës të Po, zotin Ping, dhe një Rukhmini mashtrues.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight: 1×9 me Titra Shqip
Jul. 14, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit