Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Titra Shqip: 1x7

The Last Guardian

Luftëtarët takojnë Rukhminin e izoluar dhe përpiqen ta bindin atë të dorëzojë kamxhikun e zjarrit. Dreku Kolin vë në dyshim aleancën e tij me nuselalat.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight: 1×7 me Titra Shqip
Jul. 14, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit