Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 287 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws

Invasion (2021) me Titra Shqip: 1x3

Orion

Mitsuki merr masa të dëshpëruara, e vendosur për të zbuluar të vërtetën. Casper dhe Jamila zbulojnë se sa e rëndë është gjendja e tyre.

Invasion: 1×3 me Titra Shqip
Invasion: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 21, 2021
Shpërndarë0