Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 173 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Invasion (2021) me Titra Shqip: 1x10

First Day (Fundi Sezonit 1)

Bota, ende e rrëmbyer nga shkatërrimi global, përballet me një agim të ri dhe të paparashikuar.

Përfundimi i sezonit.

Invasion: 1×10 me Titra Shqip
Dec. 09, 2021
Shpërndarë0