Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Insatiable (2018) me Titra Shqip: 2x8

Pretty in Prison

Një tragjedi e fut Patty në burg, ku ajo ndihmon në planifikimin e një konkursi. Ndërkohë, ndarja e shtëpisë së tyre nga Coralee dhe Bob rezulton në një surprizë.

Insatiable: 2×8 me Titra Shqip
Oct. 11, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit