Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Insatiable (2018) me Titra Shqip: 2x10

The Most You You Can Be (Fundi Sezonit 2)

Konkursi Miss American Lady shpall fituesen e tij pasi të vërtetat tronditëse dalin në dritë dhe Patty përqafon brendësinë e saj, për të habitur Bobin.

Insatiable: 2×10 me Titra Shqip
Oct. 11, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit