Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Insatiable (2018) me Titra Shqip: 2x1

Pig

Patty dhe Bob punojnë furishëm për të mbuluar krimet e saj dhe përballen me disa surpriza. Mbretëreshës së rajonit i jepet kurora.

Insatiable: 2×1 me Titra Shqip
Oct. 11, 2019
Shpërndarë1

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit