Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Insatiable (2018) me Titra Shqip: 1x9

Bad Kitty

Pastor Majk e bind Patty-n se ajo ka një demon brenda saj dhe Christian ofron një sugjerim. Bob përballet me ndjenjat e tij.

Insatiable: 1×9 me Titra Shqip
Insatiable: 1×9 me Titra Shqip
Aug. 10, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit