Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 31 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Insatiable (2018) me Titra Shqip: 1x12

Why Bad Things Happen (Fundi Sezonit 1)

Nonnie dhe Brick kërkojnë për Patty kur ajo zhduket. Bob përballet me një vendim në dukje të pamundur. Regina jep këshilla të krishtera.

Insatiable: 1×12 me Titra Shqip
Insatiable: 1×12 me Titra Shqip
Aug. 10, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit