Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 2x3

For Those Lost

Henry dhe Cleo bëjnë një udhëtim në terren me shpresën për të gjetur informacion mbi babanë e Henry. Anna fillon një hetim të sajin.

Impulse: 2×3 me Titra Shqip
Oct. 16, 2019
Shpërndarë0