Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 2x2

Fight or Flight

Jenna dhe Townes ndihmojnë Henry të përgatitet për takimin e saj të ardhshëm me teleporterin misterioz. Anna merr pjesë në politikën lokale.

Impulse: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 16, 2019
Shpërndarë0