Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 1x7

He Said, She Said

Pasi Henry dhe Clay debatojnë, Cleo përpiqet të bëjë ndryshime duke  ftuar Boones në darkë. Por mbrëmja merr një kthesë shkatërruese.

Impulse: 1×7 me Titra Shqip
Jun. 06, 2018
Shpërndarë0