Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 24 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 1x4

VITA/MORS

Pasi e gjeti veten në një vend të panjohur, Henry kërkon Jenna dhe Townes për të gjetur përgjigje.

Impulse: 1×4 me Titra Shqip
Jun. 06, 2018
Shpërndarë0