Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 1x3

Treading Water

E tronditur nga fuqia e saj e re, Henry teston aftësitë e saj me ndihmën e vajzës së Thomas, Jenna Hope dhe kolegut të saj Townes Linderman.

Impulse: 1×3 me Titra Shqip
Jun. 06, 2018
Shpërndarë0