Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

Impulse (2018) me Titra Shqip: 1x10

New Beginnings (Fundi Sezonit 1)

Pas një takimi me zemër të hapur me Cleo, Henry duhet të marrë një vendim që ndryshon jetën: të lërë Reston për një fillim të ri ose të qëndrojë me familjen Hope dhe të përballet me armiqtë e saj.

Impulse: 1×10 me Titra Shqip
Jun. 06, 2018
Shpërndarë0