Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Immortals (2018) me Titra Shqip: 1x5

Episode 5

Melisa i kërkon Zehrës të ndihmojë për të nxjerrë Mian. Dmitri gjurmon një dërgesë të lidhur me kamën dhe përleshet me Numelin në një përballje të dhunshme.

Immortals: 1×5 me Titra Shqip
Sep. 27, 2018
Shpërndarë0