Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 3x8

Goodbye Saverio (Fundi Sezonit 3)

Romano duhet të ngrihet dhe të mbushë këpucët e Saverio-s – a është ajo që do ta mbajë gjallë gjuetinë?

Il Cacciatore: 3×8 me Titra Shqip
Nov. 10, 2021
Shpërndarë0