Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 3x6

Wait Up

Kalon një vit në kërkimin e numrit 5. Ekipi është i frustruar dhe Saverio është në ankth.

Il Cacciatore: 3×6 me Titra Shqip
Nov. 03, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit