Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 26 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 2x8

A Treasure (Fundi Sezonit 2)

I braktisur nga vëllai i tij, Brusca i drejtohet shtetit, këtë herë realisht. Duke punuar së bashku, Saverio, Francesca dhe Carlo më në fund kanë pak shpresë.

Il Cacciatore: 2×8 me Titra Shqip
Il Cacciatore: 2×8 me Titra Shqip
Mar. 11, 2020
Shpërndarë0