Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 18 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 2x6

Nineteen and Fifty

Xhovani i jep një ultimatum Enzos: thuaji Maria të vërtetën dhe ta bindë që të bashkohet me të në arrati – ose ta lërë të shkojë përgjithmonë.

Il Cacciatore: 2×6 me Titra Shqip
Il Cacciatore: 2×6 me Titra Shqip
Mar. 04, 2020
Shpërndarë0