Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 2x5

I've Never Been There

Carlo dhe Saverio shkojnë kokë më kokë për të gjetur Brusca-n ndërsa jeta e tyre personale vazhdon të shpërbëhet. Ndërkohë, Xhovani ngadalë përpiqet të manipulojë Enzon.

Il Cacciatore: 2×5 me Titra Shqip
Il Cacciatore: 2×5 me Titra Shqip
Mar. 04, 2020
Shpërndarë0