Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 2x3

February Winds

Prokurorët janë më në fund në gjurmët e Giuseppe Monticciolo. Të gjesh atë do të thotë të gjesh Giovanni Brusca-n dhe ndoshta të shpëtosh Giuseppe di Matteo-n e vogël.

Il Cacciatore: 2×3 me Titra Shqip
Feb. 28, 2020
Shpërndarë0