Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 27 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x9

In Alice's Garden

Mazza dhe Saverio janë të nxehtë në gjurmët e Bagarella për të identifikuar Tony Cavaluso dhe për të mësuar se çfarë duhet të bëjnë në mënyrë që të rrëzojnë shefin. Një prishje mund të ndalojë kriminelin e rrezikshëm.

Il Cacciatore: 1×9 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0