Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 97 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x7

Hunters

Mazza fillon një linjë të re hetimi, kushtuar vetëm kumbarit Pasquale De Filippo. Plus, Bagarella pezullon luftën midis klaneve dhe Saverio gjen një figurë të së kaluarës së tij.

Il Cacciatore: 1×7 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0