Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x6

Family

Pasi marrin një rrëfim nga Salvatore Barbagallo, Barone dhe Mazza janë në gjendje të copëtojnë klanin Di Peri dhe të bëjnë çmos për t’i dhënë fund luftës së përgjakshme të klaneve.

Il Cacciatore: 1×6 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit