Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x5

Run Baby Run

Bagarella ka shkaktuar një luftë të vërtetë midis Corleone dhe Villabate, dhe lista e viktimave vazhdon të rritet. Saverio Barone ndihmohet nga i dashuri i një bosi mafioz gjatë hetimit.

Il Cacciatore: 1×5 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0