Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x4

A Perfect Day

Saverio arrin të rikthehet në gjurmët e Mico Farinella, me mbështetjen e Karabinierëve. Pas muajsh pritjeje, drejtuesit e hetimit më në fund kanë filluar të lidhen së bashku dhe të tregojnë shefin e Madonie.

Il Cacciatore: 1×4 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0