Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x12

Once Upon A Time (Fundi Sezonit 1)

Dita e dasmës së Saverio po afrohet dhe burri merr një ftesë të rrezikshme. Plus, Brusca tashmë ka marrë plotësisht domenin e trafikimit të paligjshëm dhe Dome.

Il Cacciatore: 1×12 me Titra Shqip
Mar. 18, 2018
Shpërndarë0