Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x11

Freaks

Saverio, tashmë me Bagarellën të arrestuar përfundimisht, është më i qetë dhe më pranë martesës. Tani, njeriu më i kërkuar nga Antimafia është Giuseppe Di Matteo dhe mafia përgatit një plan shpërthyes.

Il Cacciatore: 1×11 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0