Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip: 1x10

The Choice

Falë acarimit të orkestruar nga Saverio dhe Mazza, Leoluca Bagarella më në fund arrestohet dhe disa nga të besuarit e tij janë vënë gjithashtu në pranga. Plus, Giovanni Brusca bëhet kreu i Cosa Nostra.

Il Cacciatore: 1×10 me Titra Shqip
Mar. 14, 2018
Shpërndarë0