Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1315 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip: 1x5

We Light the Way

Daemon viziton gruan e tij në Vale. Marrëveshjet ndërmjetësuese të Viserys dhe Rhaenyra me Valeryons. Alicent kërkon të vërtetën për princeshën.

House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×5 me Titra Shqip
Sep. 18, 2022
Shpërndarë1