Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2593 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip: 1x3

Second of His Name

Daemon dhe Sea Snake luftojnë me Crabfeeder. Mbretëria feston ditën e dytë të emrit të Aegon. Rhaenyra përballet me perspektivën e martesës.

House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 04, 2022
Shpërndarë0