Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1183 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbanh.com
  • Server 3itofferte.xyz

House of the Dragon (2022) me Titra Shqip: 1x10

The Black Queen (Fundi Sezonit 1)

Duke mbajtur zi për një vdekje tragjike, Rhaenyra përpiqet të mbajë mbretërinë së bashku dhe Daemon përgatitet për luftë.

House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
House of the Dragon: 1×10 me Titra Shqip
Oct. 23, 2022
Shpërndarë0