Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x9

Two Hats

Brody bën një telefonatë të nevojshme. Sauli bashkohet me Virgil dhe Max për të gjetur disa informacione vetë. Carrie e gjen veten duke u përgatitur për takimin më të rëndësishëm të karrierës së saj.

Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Homeland: 2×9 me Titra Shqip
Nov. 25, 2012
Shpërndarë0