Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x8

I'll Fly Away

Ai gënjen për Carrie. Ai gënjen për Roya. Dhe ai ende po e gënjen Xhesikën. Brody shkon drejt një shkrirjeje serioze ndërsa përpiqet të mbajë të qarta aleancat e tij të ndërlikuara. Kundër urdhrave të Kuinit, Keri ndërmerr një ndërhyrje të rrezikshme për të mbajtur Brody në linjë, duke i detyruar të dy të përballen me emocionet e tyre të përziera. Ndërkohë, Dana i drejtohet një burimi të pamundur për rehati.

Homeland: 2×8 me Titra Shqip
Homeland: 2×8 me Titra Shqip
Homeland: 2×8 me Titra Shqip
Homeland: 2×8 me Titra Shqip
Homeland: 2×8 me Titra Shqip
Nov. 18, 2012
Shpërndarë0