Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x7

The Clearing

Të rrëmbyer nga prita e fundit, Carrie dhe ekipi luftojnë për të rimarrë kontrollin e funksionimit të tyre ndërsa Brody dhe familja e tij marrin pjesë në një mbledhje fondesh në një fermë kuajsh në Virxhinia. Sauli viziton Ejlin në izolim, duke shpresuar se ajo do të ofrojë inteligjencë kyçe për sulmin. Një Dana e ankthshme i bën presion Finlandës që të sqarohet për krimin e tyre të fshehur, por kërkimi i saj për të treguar të vërtetën përplaset me misionin sekret të babait të saj në mënyra që as nuk mund ta parashikonte.

Homeland: 2×7 me Titra Shqip
Homeland: 2×7 me Titra Shqip
Nov. 11, 2012
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit