Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x4

New Car Smell

Brody e merr makinën e tij për t’u pastruar profesionalisht dhe për të hequr një erë të fortë tymi. Max dhe Virgil ndjekin Brody dhe i bëjnë foto. Brody më pas merr një taksi në selinë e CIA-s, ku Carrie pret brenda për mbërritjen e tij. Ndërsa ai ecën drejt ndërtesës nga parkingu, ajo del dhe kalon pranë tij. Ai habitet shumë kur e sheh dhe i thërret emrin. Ajo kthehet dhe e përshëndet rastësisht.

Homeland: 2×4 me Titra Shqip
Homeland: 2×4 me Titra Shqip
Homeland: 2×4 me Titra Shqip
Homeland: 2×4 me Titra Shqip
Homeland: 2×4 me Titra Shqip
Oct. 21, 2012
Shpërndarë0