Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x2

Beirut is Back

Fatima i tregon Carrie-t për një takim që burri i saj – një komandant i Hezbollahut – do të ketë në Bejrut me Abu Nazirin, dhe Carrie dhe Saul thërrasin Estesin për t’i thënë atij dhe për të kërkuar një ekip të forcave speciale për të kapur Nazirin.

Homeland: 2×2 me Titra Shqip
Homeland: 2×2 me Titra Shqip
Homeland: 2×2 me Titra Shqip
Homeland: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 07, 2012
Shpërndarë0