Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 154 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x12

The Choice (Fundi Sezonit 2)

Carrie përballet me një vendim thelbësor, ndërsa Brody takohet me Faber për të menduar për të ardhmen e familjes. Ndërkohë, Sauli ndërmerr një detyrë sekrete; dhe Quinn ka një vendim për të marrë që mund të jetë një ndryshim i lojës.

Homeland: 2×12 me Titra Shqip
Homeland: 2×12 me Titra Shqip
Homeland: 2×12 me Titra Shqip
Dec. 16, 2012
Shpërndarë0