Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x11

In Memoriam

Rrezikisht afër rraskapitjes, Carrie vazhdon gjuetinë e saj për Nazirin dhe fillon të dyshojë se ka një nishan në CIA. Roya zbulon ngjyrat e saj të vërteta nën marrje në pyetje dhe Sauli e gjen veten duke luftuar për të shpëtuar karrierën e tij në rrethana të papritura. Ndërkohë, Brodys luftojnë për të mbajtur çdo gjë afër gjendjes së mendjes.

Homeland: 2×11 me Titra Shqip
Homeland: 2×11 me Titra Shqip
Homeland: 2×11 me Titra Shqip
Dec. 09, 2012
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit