Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x10

Broken Hearts

Sauli kap kontaktin me një mik të vjetër dhe zbulon prova të aktiviteteve të fshehta të Estes. Brody dhe Zëvendës Presidenti Walden e gjejnë veten në mosmarrëveshje për të ardhmen e marrëdhënieve të tyre politike, ndërsa Dana dhe Finn pajtohen me dallimet e tyre.

Homeland: 2×10 me Titra Shqip
Homeland: 2×10 me Titra Shqip
Homeland: 2×10 me Titra Shqip
Homeland: 2×10 me Titra Shqip
Dec. 02, 2012
Shpërndarë0