Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 2x1

The Smile

Brody është zgjedhur në Kongres. Një grua me emrin Roya vjen për ta parë dhe i kërkon të vjedhë një listë me objektivat e atdheut nga kasaforta e zyrës së Estes. Carrie po punon përsëri me CIA-n sepse Fatima, një informatore e martuar me një burrë që punonte për Abu Nazir, i thotë Saulit se ajo do të flasë vetëm me Carrie. Estes shkon të marrë Kerin në shtëpinë e motrës së saj dhe më pas ajo dërgohet në Qipro, ku përgatitet për një mision të shkurtër në Liban.

Homeland: 2×1 me Titra Shqip
Homeland: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 30, 2012
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit