Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x9

Crossfire

Pas përpjekjes së tij për të shkëputur lidhjet me Ebu Nazirin, Brody e gjen veten duke e rijetuar robërinë e tij dhe ripërkushtohet në misionin e tij; Carrie e gjen veten në mes të një makthi për marrëdhëniet me publikun pas të shtënave në xhami.

Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Homeland: 1×9 me Titra Shqip
Nov. 27, 2011
Shpërndarë0