Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x8

Achilles Heel

Ndërsa Carrie dhe Saul mbështjellin nga lajmet se Walker është gjallë, komuniteti i inteligjencës përplaset për mënyrën më të mirë për ta kapur atë; Brody mëson një të vërtetë tronditëse për robërinë e tij.

Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Homeland: 1×8 me Titra Shqip
Nov. 20, 2011
Shpërndarë0