Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x7

The Weekend

Marrëdhënia midis Carrie dhe Brody bëhet më e komplikuar kur ata shkojnë në fshat për fundjavë, ndërsa Majk dhe Xhesika përballen me pasojat e së vërtetës për marrëdhënien e tyre dhe Sauli kap Ejlin në arrati për në Meksikë.

Homeland: 1×7 me Titra Shqip
Homeland: 1×7 me Titra Shqip
Homeland: 1×7 me Titra Shqip
Homeland: 1×7 me Titra Shqip
Homeland: 1×7 me Titra Shqip
Homeland: 1×7 me Titra Shqip
Nov. 13, 2011
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit