Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 38 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Homeland (2011) me Titra Shqip: 1x12

Marine One (Fundi Sezonit 1)

Ndërsa Carrie është afër katatonike dhe e mbyllur në shtrat, Sauli heton implikimet shqetësuese të afatit të saj kohor; Walker siguron një pozitë për misionin e tij; Brody bën përgatitjet e tij të fundit për samitin e politikave të Zëvendës Presidentit në Departamentin e Shtetit.

Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Homeland: 1×12 me Titra Shqip
Dec. 18, 2011
Shpërndarë0